Mindvue. Z perspektywy umysłu.

Mindvue to butik rozwojowy i innowacji społecznych na rzecz poprawy jakości życia i zrównoważonej przyszłości.

Nazywam się Anna Chodzińska i od 2019 roku rozwijam Mindvue.

Mindvue ma źródło w przekonaniu, że lepsze rozumienie siebie, troska o zdrowie i wrażliwość społeczna są fundamentem kreatywności, zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa naszego, przyszłych pokoleń i środowiska naturalnego.

W pracy z klientami wykorzystuję doświadczenie, wiedzę i umiejętności jako:

  • Praktyk uważności i certyfikowana Nauczycielka Mindfulness wg programu MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction) oraz Advanced Trauma-Sensitive Mindfulness (David Treleaven, TSM).
  • Psycholog – ukończyłam studia magisterskie o specjalności psychologia kliniczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
  • Menedżer m.in. w obszarze zarządzania talentami, zarządzania projektami transformacyjnymi i programami rozwoju liderów oraz rozwiązań wspierających zmiany kultury organizacyjnej.
  • Pasjonatka design’u i myślenia systemowego na rzecz zmian społecznych i zrównoważonego rozwoju.

Ukończyłam też m.in. szkolenia podstawowe z zakresu coachingu (Coaching Essentials, CoachWise), pomocy psychologicznej oraz Terapii Systemowej i Gestalt. Do współpracy z klientami biznesowymi wnoszę także przygotowanie w zakresie Design Thinking i Agile Project Management.

Współpracuję z międzynarodową firmą doradczo-szkoleniową Potential Project, gdzie wspieram liderów i organizacje w zmianie  m.in. opartej na rozwijaniu uważności i współczucia.

Więcej informacji na temat moich dotychczasowych doświadczeń zawodowych znajdziesz tutaj.

A poza tym uwielbiam dobrą kawę, muzykę na żywo i moją rodzinę.

Więcej inspiracji @mindvue